Úvod Život v obvodu Aktuálně z obvodu Seniorské hry v Praze za účasti křimického…

Seniorské hry v Praze za účasti křimického reprezentanta

Osmičlenné družstvo složené ze seniorů Plzeňského kraje zvítězilo na Seniorských hrách v Praze.

Ve speciálním desetiboji, který obsahoval atletické disciplíny i nejrůznější zájmové aktivity, zvítězil plzeňský tým v konkurenci 22 českých a dvou slovenských družstev.

Členové plzeňského týmu získali celkem 13 medailí a dva putovní poháry (za první místo mezi družstvy ČR a za první místo v mezinárodní soutěži).

Nás velice těší, že členem tohoto vítězného družstva byl i křimický občan Karel Hauer, který získal 2 zlaté medaile za hod granátem a běh s kolečkem na 100 metrů. Ke zlatým medailím ještě přidal i 2 bronzové za golf a běh s raketou.

Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci Křimic!

Poslední aktualizace: 17. 10. 2023, Plochý Ladislav