Městský obvod Plzeň 5 - Křimice

Tradiční akce

AKCE PŘIPRAVOVANÉ v KŘIMICÍH v roce 2019

LEDEN
01.01. 14:00 Novoroční pochod(Radčice-Malesice-Křimice)
13.01. 9:00 Turnaj ve stolním tenisu (sokolovna)
22.01. 9:00 SPŠ dopravní – divadlo (sokolovna)
25.01. 17:00 Křimický ZELMISTR (Saracena)

ÚNOR
02.02. 15:00 Dětský maškarní ples s Culinkou (sokolovna)
09.02. 20:00 Ples zahrádkářů (sokolovna)
23.02. 09:00 Mariášový turnaj (sokolovna)
21.02. 15:00 Maškarní rej seniorů (Hotel York)


BŘEZEN
02.03. 10:00 Zabijačkové hody (sokolovna) + 14:00 Masopust (Radčice)
09.03. 20:00 Maškarní ples pro dospělé (sokolovna)
16.03. 19:00 Návštěva „Ordinace“: One man show s Martinem Zounarem a Martinou Randovou (sokolovna)
30.03. 20:00 Společenský ples ÚMO 5 (sokolovna)


DUBEN
06.04. 10:00 Běh Křimická osma a dětská dvojka (sokolovna)
19.04. 14:00 Velikonoce na zámku
22.04. 14:00 Velikonoční Mše svatá (zámecká kaple)
27.04. 13:00 Pietní akt
30.04. 16:00 Májka + pálení čarodějnic

KVĚTEN
24.05. 17:00 Noc kostelů na Horničce
23.05. 15:00 Posezení seniorů pod lipou (areál „U Mže“)
25.05. 14:00 Den sousedů (Radčice)

ČERVEN
01.06. 08:30 Dětské rybářské závody (areál „U Mže“)
02.06. 14:00 Dětský den spolkový (zámecký park)
08.06. 10:00 Turnaj ve volejbalu (areál SPŠD)
14.06. 19:00 Koncert Petry Janů (zámecký park)
20.06. 10:00 Sportovní den seniorů (areál „U Mže“)
21.06. 21:30 Letní kino (zámecký park)
22.06. 14:00 Výstava auto veteránů, prohlídky zámku, koncert
22.06. 21:30 Letní kino (zámecký park)
28.06. 21:30 Letní kino (zámecký park)
29.06. 21:30 Letní kino (zámecký park)

ČERVENEC
04.07. 21:30 Letní kino (zámecký park)
05.07. 21:30 Letní kino (zámecký park)
06.07. 19:00 Rock Fest Křimice (areál U Mže)
12.07. 21:30 Letní kino (zámecký park)
13.07. 21:30 Letní kino (zámecký park)
20.07. 14:00 Rybářský den (areál „U Mže“)
25.07. 14:00 Koncert Amátovka (areál „U Mže“)
26.07. 21:00 EXTRA BAND Revival (sokolovna)

SRPEN
31.08. 14:00 Křimické Slámování (zámecký park)
31.08. 17:00 Křimické vinobraní (Sklepy v areálu „U Mže“)

ZÁŘÍ
07.09. 14:00 Sportovní den (sokolovna)
14.09. 09:00 Křimická pouť (Zámecké náměstí)
14.09. 15:00 Poutní Mše svatá
21.09. 09:00 Zelný festival (Zámecké náměstí)
21.09. 14:00 Křimická proudnice-hasičské závody (parkoviště SPŠD)

ŘÍJEN
05.10. 9:00 Soutěž mladých hasičů (areál SPŠD)
??.10. ??:?? Křimická drakiáda

LISTOPAD
02.11. 15:00 Strašidelné rejdění (Sokolovna)
02.11. 17:00 Lampionový průvod, Strašidelné sklepení (Areál „U Mže“)
30.11. 15:00 Mikulášská nadílka (Sokolovna)

PROSINEC
01.12. 17:00 Adventní rozsvícení stromečku (U pošty)
07.12. 07:00 Zájezd na předvánoční trhy (SRN)
07.12. 20:00 Ples modré krve – monarchisté (sokolovna)
14.12. 09:00 Turnaj v badmintonu čtyřher (Sokolovna)
20.12. 17:00 Rybova Česká mše vánoční (Zámecká kaple)
22.12. 17:00 Předvánoční Mše svatá (Zámecká kaple)
24.12. 14:00 Zpívání koled na Horničce (Kaple na Horničce)

_____________________________________________________________________________________
Změny programu vyhrazeny

Ke stažení:

Seznam akcí v roce 2015 (PDF 80 kB)

Seznam akcí v roce 2016 (PDF 68 kB)

Seznam akcí v roce 2017 (PDF 80 kB)

Seznam akcí v roce 2018 (PDF 76 kB)

Seznam akcí v roce 2019 (PDF 218 kB)

 

 

 

Poslední aktualizace: 8. 3. 2019, Ladislav Plochý